Komentarze i oceny [3]
znajdz produkt
 
STEREOSYSTEMY
MINI / MICRO
STACJE DOKUJĄCEPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  :: WYPRZEDAŻ ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK STEREO

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zamów produkt przez formularz www

DacMagic XS to przetwornik cyfrowo-analogowy USB (DAC) i wzmacniacz słuchawkowy w jednym, który podniesie jakość brzmienia wyjścia audio każdego komputera. Podłącz go błyskawicznie do wybranego portu USB i usłysz każdy detal ulubionej muzyki czy filmu w sposób zgodny z intencjami ich twórców.

POZWÓL MUZYCE BRZMIEĆ LEPIEJ
Choć Twój komputer to świetne narzędzie do tworzenia tabelek i tekstów, daleko mu do doskonałości gdy przychodzi do odtwarzania dźwięku. Dlatego właśnie nasi inżynierowie zaprojektowali wielokrotnie nagradzany DacMagic XS by błyskawicznie poprawić jakość dźwięku płynącego z Twojego komputera. Wystarczy, że podłączysz go do portu USB swojego komputera czy MACa by uzyskać niebywale szczegółowy, rozdzielczy dźwięk.

MOC I WYSOKI POZIOM GŁOŚNOŚCI
DacMagic XS potrafi dostarczyć nawet 10 razy wyższą moc niż wbudowane w większości laptopów karty dźwiękowe. Sygnał na wyjściach słuchawkowych większości laptopów osiąga maksymalnie moc rzędu 15-20mW, co w praktyce oznacza słaby bas i brak odpowiedniej głębi dźwięku. DacMagic XS jest stanie dostarczyć dużo większą moc, na poziomie nawet 105mW, dostarczając w ten sposób do podłączonych słuchawek, również najwyższej klasy, głęboki i jeśli trzeba głośny dźwięk z świetnym basem i wysokim poziomem detaliczności. Regulację głośności wykonuje się bardzo prosto za pomocą umieszczonych na obudowie przycisków. Kolorowe diody pokazują natomiast częstotliwość próbkowania więc zawsze wiesz, że otrzymujesz najlepszą możliwą jakość brzmienia ze swoich plików.

ŁATWY DO PRZENOSZENIA
Doskonale wiemy, że gdy już poznasz nasze urządzenie, nie będziesz chciał się z nim rozstawać. Dlatego umieściliśmy je w wytrzymałej, ale i bardzo lekkiej obudowie o całkowitej wadze wynoszącej zaledwie 100g.
DacMagic XS jest oferowany w pięciu wyjątkowych kolorach: Titanium (tytanowym), Red (czerwonym), Gold (złotym), Blue (niebieskim) i Black (czarnym). Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Dane Techniczne:

ZłączaWejście Micro USB, wyjście analogowe 3,5mm
Przetwornik cyfrowo-analogowyESS9023 24-bitowy DAC
Obsługiwane częstotliwości próbkowaniaTryb USB 1.0: 16/24-bity, 44.1kHz, 48kHz, 88.2kHz, 96kHz; tryb USB 2.0: 16/24-bity, 44.1kHz, 48kHz, 88.2kHz, 96kHz, 176.4kHz, 192kHz
Sygnał wyjściowy2V RMS
Maksymalne zużycie prądu150mW
Minimalna impedancja słuchawek12 Ω
Pasmo przenoszenia+/-0.2dB 20Hz – 20kHz
THD (nieważone)mniej niż 0.004%
S/N103 dBr (nieważony)
Przesłuch między kanałami @ 1kHz66dB
Impedancja wyjściowa0.5 Ω
Ilość kroków potencjometru53 kroki (54 różne poziomy głośności)
Wymiary (S X W X G)30 x 10 x 53.5mm
Waga100g


Powieksz do pelnego rozmiaru CambridgeAudio, Cambridge Audio, Cambridge-Audio, kembridżaudio, kambridżaudio, kembridż-audio, kambridż-audio, kembridż audio, kambridż audio, 
przetwornik cyfrowo analogowy, przetwornik analogowo cyfrowy, 
przetwornik cyfrowo-analogowy, przetwornik analogowo-cyfrowy, 
przetwornik AC, przetwornik CA,
dac magic xs, dac magic-xs, dac magicxs,
dacmagic xs, dacmagic-xs, dacmagicxs,
dac-magic xs, dac-magic-xs, dac-magicxs,

[ Cambridge Audio DacMagic XS ]