Komentarze i oceny [3]
znajdz produkt
 
STEREOSYSTEMY
MINI / MICRO
STACJE DOKUJĄCEPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  :: WYPRZEDAŻ ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK STEREO

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
[ Cambridge Audio CXN Silver ]
Zamów produkt przez formularz www

CXN umożliwia łatwe i bezproblemowe bezprzewodowe odtwarzanie muzyki cyfrowej w wysokiej jakości. Jest w stanie streamować właściwie każdy rodzaj pliku, z formatami wysokiej rozdzielczości włącznie, i sprawić, że zabrzmią one lepiej niż kiedykolwiek wcześniej dzięki naszemu fantastycznemu upsamplerowi.

ZNAKOMITE BRZMIENIE
Tworząc każdy z naszych produktów korzystamy z 50 lat doświadczeń w budowie urządzeń hifi by uzyskać brzmienie wysokiej klasy – nie inaczej jest w przypadku CXN, a to sprawia, że to najlepiej brzmiący streamer na rynku.
Twoja muzyka trafi do naszego unikalnego upsamplera ATF2, a następnie do dwóch przetworników cyfrowo-analogowych Wolfson WM8740 (to kości wysokiej klasy).
To oznacza, że rozdzielczość każdego sygnału jest zwiększana minimum dwukrotnie (do 24-bitów/384 kHz). Każdy utwór zachwyci Cię naturalnym ciepłem, usłyszysz każdy najmniejszy detal i niuans, których istnienia do tej pory nawet nie podejrzewałeś. Nasi inżynierowie spędzili setki godzin dopracowując brzmienie CXN używając starej metody – na słuch. Właśnie dzięki tak długiemu czasowi poświęconemu na odsłuchy udało się im uzyskać brzmienie, które jest prawdziwym, emocjonalnym przeżyciem.

PODŁĄCZ DOWOLNE ŹRÓDŁO
Projektując to urządzenie chcieliśmy, żebyś mógł odtworzyć na nim dowolny kawałek grany z jakiegokolwiek źródła.
Lista możliwości jest bardzo długa, ale w praktyce oznacza ona, że CXN odtworzy dla Ciebie dowolny plik muzyczny dzięki swojemu potężnemu procesorowi i przyjaznej funkcjonalności, które zaczerpnęliśmy z wielokrotnie nagradzanej platformy StreamMagic. Odtwarzanie będzie za każdym razem płynne i bezproblemowe, a Ty będziesz mógł się skupić wyłącznie na słuchaniu muzyki.
Funkcjonalność CXN obejmuje: Spotify Connect, Airplay, radio internetowe, odtwarzanie z NASów i serwerów UPnP, asynchroniczne wejście USB, wejścia cyfrowe: koaksjalne i optyczne, odtwarzanie plików DSD64 oraz wsparcie dla AptX Bluetooth (po dodaniu odbiornika bluetooth BT100).

CAŁKOWITA KONTROLA
Urządzenie wyposażono w duży, kolorowy wyświetlacz, na którym pojawiają się komendy wysyłane przez użytkownika do urządzenia, a w czasie odsłuchu wyświetlana jest okładka aktualnie słuchanej płyty. By obsługa była tak łatwa i bezproblemowa jak to możliwe stworzyliśmy własną aplikację sterującą odtwarzaniem - Cambridge Connect.
Nasza intuicyjna aplikacja pozwala wybierać ustawienia, a także przeglądać albumy czy tworzyć playlisty korzystając z bibliotek plików zgromadzonych na wszystkich podłączonych do CXN źródeł. A wszystko to wykonasz nie ruszając się ze swojego wygodnego fotela czy kanapy.
Usunęliśmy wszystkie przeszkody i skomplikowane menu, które mogłyby utrudniać użytkownikowi wybór muzyki do odsłuchu. Dzięki temu obsługa CXN jest bajecznie prosta, a jakość brzmienia zachwyca.

Dane Techniczne:

DACDwie 24-ro bitowe kości Wolfson WM8740
FILTR CYFROWYUpsampler 2-giej generacji ATF2(upsampling do postaci 24-bitów/384kHz)
FILTR ANALOGOWYFiltr Bessela
WEJŚCIE USB AUDIOUSB typu B, zgodne z profilem USB audio 1.0 lub 2.0 (do wyboru przez użytkownika)
WEJŚCIA CYFROWES/PDIF koaksjalny i TOSLINK optyczny
WYJŚCIA ANALOGOWEZbalansowane XLR i niezbalansowane RCA
WYJŚCIA CYFROWES/PDIF koaksjalny i TOSLINK optyczny
KOMPATYBILNOŚĆ Z serwerami UPnP, lokalnymi nośnikami USB, USB audio 1.0 i 2.0, S/PDIF Toslink i koaksjalnym, Airplay, odbiornikiem bluetooth BT100 (brak w zestawie), radiem internetowym, Spotify Connect
FORMATY AUDIOALAC, WAV, FLAC, AIFF, DSD (x64), WMA, MP3, AAC, HE AAC, AAC+, OGG Vorbis
MAKSYMALNE ZUŻYCIE PRĄDU30 W
ZUŻYCIE PRĄDU W TRYBIE STANDBY0.5 W
MAKSYMALNE WYMIARY (W X S X G)85 x 430 x 305mm
WAGA3.5kg


Powieksz do pelnego rozmiaru CambridgeAudio, Cambridge Audio, Cambridge-Audio, kembridżaudio, kambridżaudio, kembridż-audio, kambridż-audio, kembridż audio, kambridż audio, 
streamer, cxn

[ Cambridge Audio CXN Black ]