Komentarze i oceny [3]
znajdz produkt
 
STEREOSYSTEMY
MINI / MICRO
STACJE DOKUJĄCEPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  :: WYPRZEDAŻ ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK STEREO

Zamów produkt przez formularz www

Cambridge CXC to zaprojektowany na potrzeby nowej serii CX transport płyt kompaktowych oferujący fantastyczne brzmienie szczególnie w zestawieniu z wzmacniaczami zintegrowanymi Cambridge CXA60 czy CXA80, ale także z zewnętrznymi przetwornikami cyfrowo-analogowymi.

DOSKONALE ODTWARZA TWOJE PŁYTY
CXC to dedykowany transport CD, nie ma więc wbudowanego przetwornika cyfrowo-analogowego. W systemach, w których pracuje z wzmacniaczami z serii CX wysyła do nich sygnał w postaci cyfrowej, który trafia do wysokiej klasy wbudowanego przetwornika C/A opartego o kości Wolfsona. Efekt końcowy to detaliczne, czyste brzmienie Twoich ukochanych płyt, którą brzmią lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

CAŁKOWICIE METALOWA KONSTRUKCJA
Układy elektroniczne (a co za tym idzie jakość brzmienia) są szczególnie podatne na wpływ wibracji, dlatego zastosowaliśmy wytłumioną, mało podatną na wibracje, metalową obudowę. W ten sposób eliminujemy zdecydowaną większość wibracji co pozwala nam uzyskać wyjątkowo wysoką jakość dźwięku.

Dane Techniczne:

CYFROWE WYJŚCIA AUDIOkoaksjalny S/PDIF i optyczny TOSLINK
IMPEDANCJA WYJŚCIA KOAKSJALNEGOmniej niż 75Ω
MAKSYMALNE ZUŻYCIE PRĄDU25 W
ZUŻYCIE PRĄDU W TRYBIE STANDBYmniej niż 0.5W
MAKSYMALNE WYMIARY (W X S X G)85 x 430 x 315mm
WAGA4.7kg


Powieksz do pelnego rozmiaru CambridgeAudio, Cambridge Audio, Cambridge-Audio, kembridżaudio, kambridżaudio, kembridż-audio, kambridż-audio, kembridż audio, kambridż audio, 
odtwarzacz cd, transport, transport cd, napęd cd, napęd, cxc,

[ Cambridge Audio CXC Black ]