Komentarze i oceny [3]
znajdz produkt
 
STEREOSYSTEMY
MINI / MICRO
STACJE DOKUJĄCEPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  :: WYPRZEDAŻ ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK STEREO

Zamów produkt przez formularz www

CXA60 sprawia, że stopa sama z zapałem wystukuje rytm każdej muzyki. Wzmacniacz wyposażono we wszystkie wejścia analogowe i cyfrowe jakich możesz potrzebować, a dzięki wielu godzinom, które spędziliśmy na dopracowywaniu najdrobniejszych elementów jego konstrukcji, sygnał z każdego źródła jest wzmacniany w taki sposób, by prezentacja zachwycała ciepłem, detalicznością, a jednocześnie oferowała spory zapas mocy.

TO NAJBARDZIEJ ENERGETYCZNY DŹWIĘK JAKI DO TEJ PORY STWORZYLIŚMY
Zaprojektowanie CXA60 było swego rodzaju wyzwaniem, które nasi inżynierowie chętnie podjęli. Chcieliśmy bowiem, by ten wzmacniacz oferował bardziej muzykalny, a jednocześnie bardziej energetyczny dźwięk niż jakikolwiek inny, który stworzyliśmy wcześniej. Nasz zespół inżynierów zamknął się w swojej jaskini na długie miesiące, by w końcu po kolejnym, długim, pracowitym wieczorze dopiąć swego. By osiągnąć zamierzony cel nasz zespół musiał zastosować unikalne rozwiązania, użyć komponentów najwyższej klasy oraz wykazać się doskonałym słuchem, który pozwolił im ocenić i doszlifować każdy, najdrobniejszy nawet element brzmienia.

POZNAJ NAJLEPSZA STRONĘ SWOJEJ MUZYKI
Zastosowaliśmy audiofilskiej jakości transformator toroidalny by zminimalizować poziom pola magnetycznego. W ten sposób poziom zakłóceń i zniekształceń został sprowadzony do tak niskiego poziomu, że to co słyszysz to już tylko czysta muzyka. Transformator został zamontowany centralnie by zminimalizować interferencje z innymi elementami układu, takimi jak choćby potencjometr. To jeden z elementów, które sprawiają, że nasze urządzenie potrafi zaoferować tak znakomitą jakość brzmienia. Do regulacji głośności zastosowaliśmy potencjometr Alpsa zapewniający precyzyjną regulację głośności i świetny balans między kanałami dzięki czemu niezależnie od poziomu głośności poziom dźwięku w kanale lewym i prawym jest zawsze taki sam.

KAŻDY INSTRUMENT JEST PRECYZYJNIE ZLOKALIZOWANY NA SCENIE
Dopracowany układ elementów i ścieżek na płytce drukowanej to kolejny element znacząco ograniczający interferencję między prawym a lewym kanałem, dzięki czemu żaden z nich nie ma wpływu na drugi. W efekcie uzyskujemy doskonałą, realistyczną scenę, która umożliwia precyzyjną lokalizację każdego instrumentu – daje to wrażenie uczestnictwa w prawdziwym muzycznym spektaklu! Udało nam się to osiągnąć dzięki symetrycznym, odseparowanym od siebie ścieżkom na płytce drukowanej oraz całkowitemu odseparowaniu prawego i lewego radiatora. Takie rozwiązania zwykle stosuje się dopiero we wzmacniaczach kosztujących wielokrotnie więcej – innymi słowy jakość brzmienia oferowana przez CXA60 w stosunku do jego ceny jest absolutnie wyjątkowa.
Wzmacniacz oferuje 60W mocy na kanał z układu pracującego w klasie AB. Układ pracujący w klasie AB zapewnia bardzo dobrą separację kanałów dzięki czemu otrzymujemy czyste, świetnie kontrolowane brzmienie.

WZMACNIACZ NA CYFROWE CZASY
Integrę CXA60 stworzyliśmy pod kątem współpracy z cyfrowymi źródłami sygnału. Została ona wyposażona w przetwornik cyfrowo-analogowy oparty o 24-ro bitową kość Wolfsona, WM8740 (a to chip z wysokiej półki). Dokładnie ta sama kość DACa jest sercem naszej wielokrotnie nagradzanej serii DacMagic. Każdy sygnał cyfrowy, czy to z Twojego telewizora, czy odtwarzacza sieciowego trafia do przetwornika cyfrowo-analogowego Wolfsona. Także nasz dedykowany transport płyt CD, CXC, jest doskonałym partnerem dla integry CXA60. Dzięki wbudowanemu DACowi każde cyfrowe źródło zabrzmi lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej.

ZŁĄCZA
Urządzenie wyposażono w koaksjalne i optyczne (Toslink) wejścia cyfrowe. Użytkownik może również dodać odbiornik Bluetooth by streamować wprost do wzmacniacza muzykę z dowolnego urządzenia z bluetoothem na pokładzie obsługującego wysokiej klasy kodek aptX. Otwiera to ogromne możliwości przed użytkownikiem, który jako źródło muzyki może użyć niemal każdego urządzenia, także przenośnego. Wzmacniacz oferuje również wejścia analogowe – 4 pary gniazd RCA, a na froncie wejście na 3,5mm mini-jacka. Daje to użytkownikowi możliwość podłączenia nie tylko cyfrowych, ale również i kilku analogowych źródeł.

MĄDRZE POMYŚLANY I ATRAKCYJNY DLA OKA
Wyjątkowy kształt obudowy, szczotkowane aluminium, czytelny wyświetlacz na froncie – te wszystkie elementy składają się na wyjątkowo atrakcyjny, by nie rzec wręcz piękny wizerunek naszej integry, który klasą dorównuje jedynie sprytnym, przemyślanym rozwiązaniom jakie zastosowaliśmy w jego wnętrzu. Każde źródło podłączone do tego wzmacniacza dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń i pozwoli na nowo odkryć Twoja kolekcję muzyki.

Dane Techniczne:

MOC60W RMS dla 8Ω, 90W RMS dla 4Ω
DACWolfson WM8740
PASMO PRZENOSZENIA<5Hz– 60kHz +/-1dB
WEJŚCIA ANALOGOWE4 x RCA, 1 x 3.5mm wejście dla urządzeń przenośnych (na froncie urządzenia)
WEJŚCIA CYFROWE1 x S/PDIF koaksjalny, 2 x TOSLINK optyczny, Bluetooth przez odbiornik BT100 (opcja dodatkowa, nie znajduje się w zestawie)
KOMPATYBILNOŚĆTOSLINK optyczny, koaksjalny S/PDIF, USB 1.0 i 2.0, odbiornik bluetooth BT100
WYJŚCIAgłośnikowe A+B, 3.5mm wyjście słuchawkowe, wyjście pre-out, wyjście na subwoofer
MAKSYMALNE ZUŻYCIE PRĄDU600W
ZUŻYCIE PRĄDU W TRYBIE STANDBY<0.5 W
MAKSYMALNE WYMIARY (W X S X G)115 x 430 x 341mm
WAGA8.3kg


Powieksz do pelnego rozmiaru CambridgeAudio, Cambridge Audio, Cambridge-Audio, kembridżaudio, kambridżaudio, kembridż-audio, kambridż-audio, kembridż audio, kambridż audio, 
wzmacniacz zintegrowany, wzmacniacz stereo,
http://www.cambridgeaudio.com.pl/images/cxa60-black-czarny-front-przod.jpg
http://www.cambridgeaudio.com.pl/images/cxa60-black-czarny-front-przod.jpg

CXA60, CXA 60, CXA-60,
CX A60, CX A 60, CX A-60,
CX-A60, CX-A 60, CX-A-60,

[ Wzmacniacz zintegrowany Cambridge Audio CXA60 ]