Komentarze i oceny [3]
znajdz produkt
 
STEREOSYSTEMY
MINI / MICRO
STACJE DOKUJĄCEPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  :: WYPRZEDAŻ ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
[ Cambridge Audio Azur 551P ]
Powiększ zdjęcie nr 3
[ Cambridge Audio Azur 551P ]
Zamów produkt przez formularz www

Nowy przedwzmacniacz 551P firmy Cambridge Audio został zaprojektowany jako uzupełnienie szerokiej gamy dostępnych obecnie najprostszych gramofonów. To wysokiej jakości, niezwykle wartościowy przedwzmacniacz o wzmocnieniu, umożliwiającym podłączenie gramofonu do wzmacniacza stereofonicznego lub amplitunera kina domowego.

Przedwzmacniacz 551P idzie w ślady swojego ogólnie cenionego poprzednika, przedwzmacniacza 540P i został całkowicie przeprojektowany, aby oferować jeszcze większą wydajność. Zaawansowaną elektronikę, wyposażoną w wysokiej jakości obwody wzmacniające „klasy A” i starannie dobrane komponenty umieszczono w odpornej metalowej obudowie z grubym panelem przednim z matowego aluminium. Zgodnie z zaangażowaniem firmy Cambridge Audio w ochronę środowiska, nowy przedwzmacniacz 551P posiada również wyłącznik zasilania, zapewniający zerowy pobór energii, gdy nie jest używany.

Niektóre wzmacniacze są już w stanie obsługiwać połączenia z gramofonem, ale te wbudowane przedwzmacniacze gramofonowe mają znacznie mniejszą wydajność niż 551P i wierzymy, że każdy poważny miłośnik winylowego dźwięku natychmiast usłyszy korzyści! Zastosowanie pojedynczego kabla połączeniowego audio umożliwia niezwykle szybką konfigurację przedwzmacniacza 551P, co pozwala docenić niezwykłą klarowność, muzykalność i rozdzielczość wszystkich winylowych nagrań.

Przedwzmacniacz 551P jest typem przedwzmacniacza, współpracującego z gramofonami o ruchomym magnesie (MM), znanymi powszechnie jako „gramofony igłowe”, typowej konstrukcji stosowanej w nowoczesnych gramofonach o przystępnej cenie.

Jego większy brat, bardziej zaawansowany technologicznie przedwzmacniacz 651P,jest w stanie współpracować zarówno z gramofonami z ruchomym magnesem jak i ruchomą cewką i bardziej nadaje się do zastosowań audiofilskich, gdzie droższe moduły MC są pożądane z uwagi na ich wydajność.

.

Dane techniczne

maksymalny pobór mocy: 5W
Zysk @ 1 kHz 39dB
Impedancja na wejściu: 47kOhm
Pojemność na wejściu: 220pF
Wyjście nominalne 300mV
czułość na wyjściu nominalnym 3,35mV
THD 20Hz – 20kHz Zniekształcenie :
Krzywa RIAA
Stosunek sygnał/szum >85dB
Wymiary: 46 x 215 x 133 mm
Waga: 0,8kg
dostępny w kolorach srebrnym i czarnym


Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Poniżej wyswietlono 1 komentarzy i ocen produktu:

Wypadkowa ocena produktu: 5/5wypadkowa ocena transkacji: 5/5wypadkowa srednia ocena: 5/5

~Marcin Wolskidodano 2012-10-30 o godz.19:58:56
ocena produktu: 5, ocena transakcji: 5, srednia ocena: 5 
komentarz: Transakcja przebiegła pomyślnie. Jeśli chodzi o produkt to jestem fanem marki Cambridge Audio.
Powieksz do pelnego rozmiaru przedwzmacniacz do gramofonu azur MM MC ruchomy magnes

[ Cambridge Audio Azur 551P ]